Криворізька теплоцентраль

тепло у кожному домі
Андрій Лізовенко
16-04-2024

Андрій Лізовенко: «Наша перемога у цій війні залежить від єдності та згуртованості українського суспільства»

Андрій Лізовенко

Як тільки у лютому 2022 року розпочалось повномасштабне російське вторгнення в Україну, Андрій Лізовенко, який працює машиністом котлів у АТ «Криворізька теплоцентраль», добровільно пішов служити до лав ЗСУ. Вирішальним стало його бажання будь-що захистити власну родину, домівку та рідну Батьківщину.

Андрій Лізовенко народився та виріс у Кривому Розі. Після закінчення середньої школи №49, вищу освіту здобув в Інституті ділового адміністрування за спеціальністю «економіст».

14 років свого трудового життя присвятив роботі у гірничовидобувній галузі, а саме – у АТ «Кривбасзалізрудком».

Коли 24 лютого 2022 року розпочалось повномасштабне російське вторгнення в Україну, Андрій Лізовенко, подбавши про безпеку власної родини, добровільно записався до територіальної оброни. Вже 3 березня він разом з багатьма криворіжцями став до лав оборонців нашого міста. А через місяць у складі бригади знаходився на Херсонському напрямку, перебуваючи на «нулі» південної ділянки фронту.

Андрій Лізовенко починав військову службу як солдат-стрілець, а вже через рік, після проходження спеціального навчання, здобув досить популярну військову спеціальність – оператора безпілотного літального апарата.

Під час виконання бойових задач отримав контузію, і не одну. За сімейними обставинами був змушений демобілізуватися у минулому році.

З листопада 2023 року Андрій Лізовенко працює машиністом котлів IV групи котлотурбінного цеху АТ «Криворізька теплоцентраль». Робота у пана Андрія дуже відповідальна, адже він пильно слідкує за тим, як функціонують котли на котельнях, прискіпливо контролює виконання режимів роботи обладнання. Адже все це згодом позначається на якості послуги з постачання теплової енергії.

Вправно виконувати свою роботу йому допомагають навички, здобуті у лавах ЗСУ, а саме – максимальна сконцентрованість, уважність до найдрібніших деталей та ініціативність.

Андрій Лізовенко впевнений, що наша перемога у цій війні залежить від багатьох чинників.

«На мій погляд, один із них – це наша безпрецедентна єдність та згуртованість, яку наше суспільство продемонструвало на початку війни», – переконаний Андрій Лізовенко.

КОНТАКТИ

Телефони для консультацій: (056)-499-01-77,(067)-566-96-86
Телефон приймальні: (056)-499-01-73,
Факс: (056)-499-01-75
e-mail: kanc@tec.dp.ua pressa@tec.dp.ua

НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ:

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ:

(056)-499-01-76 (367) (056)-499-01-76 (364)

ДОГОВІРНА ГРУПА:

(056)-499-01-76 (359)