Криворізька теплоцентраль

тепло у кожному домі
Діяльність

Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» (далі-Товариство) – теплопостачальна організація у місті Кривий Ріг, що здійснює постачання теплової енергії мешканцям Покровського, Інгулецького, Саксаганського та Довгинцівського адміністративних районів міста.

АТ «Криворізька теплоцентраль» діє згідно із Цивільним та Господарським кодексами України, Законами України “Про акціонерні товариства”, “Про цінні папери та фондовий ринок” та iншими законодавчими та нормативно-правовими актами України, Статутом, а також у відповідності з рішеннями органів управління товариства, прийнятими у межах компетенції, положеннями, внутрішніми правилами, процедурами, регламентами та іншими локальними правовими актами Товариства.

Товариство здійснює діяльність на підставі ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також надає послуги з централізованого опалення.

Метою діяльності АТ «Криворізька теплоцентраль» є одержання прибутку на основі здійснення виробничої, комерційної, посередницької та іншої діяльності, в порядку та за умов, визначених чинним законодавством та Статутом Товариства.

На балансі  АТ “Криворізька теплоцентраль”  є 6 джерел теплопостачання, обладнаних 31 паровими  та водогрійними котлами, які здійснюють виробництво теплової енергії.

Магістральні тепломережі транспортують теплоносій від джерел теплопостачання до розподільчих (внутрішньоквартальних) теплових мереж. Розподільчі мережі підводять тепло до теплового вузла кожного будинку.

Довжина магістральних тепломереж, які знаходяться на балансі та експлуатуються АТ «Криворізька теплоцентраль» складає ~ 88 км у двотрубному обчисленні.

Довжина розподільчих теплових мереж в системі централізованого теплопостачання АТ «Криворізька теплоцентраль» складає ~ 294 км у двотрубному обчисленні.

На протязі багатьох років основна діяльність Товариства є збитковою та призводить до накопичення боргів через, зокрема, недосконалий порядок тарифоутворення та як наслідок настання фіскальних ризиків в частині недоотримання чистого прибутку, який має перераховуватись до державного бюджету державними підприємствами та дивідендів, нарахованих на акції господарських товариств, у статутному капіталі яких є державна власність.

КОНТАКТИ

Телефони для консультацій: (056)-499-01-77,(067)-566-96-86
Телефон приймальні: (056)-499-01-73,
Факс: (056)-499-01-75
e-mail: kanc@tec.dp.ua pressa@tec.dp.ua

НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ:

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ:

(056)-499-01-76 (367) (056)-499-01-76 (364)

ДОГОВІРНА ГРУПА:

(056)-499-01-76 (359)