Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Інформація для споживачів про невикористану субсидію

Шановні споживачі!

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року №534 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення» затверджено порядок розрахунку та повернення до державного бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання).

         У відповідності до зазначеної постанови, розрахунок невикористаної суми субсидії проводиться надавачем послуг у разі, коли на особовому рахунку одержувача субсидії станом на 1 травня нового неопалювального сезону, а також станом на 1 травня 2016 р. обліковується переплата за послугу.

На виконання зазначеної постанови Уряду, Публічним акціонерним товариством «Криворізька теплоцентраль» протягом травня 2017 року буде здійснено загальний аналіз сум невикористаних субсидій з особових рахунків споживачів , які підлягають поверненню.

Розрахунок невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон за особовим рахунком кожного одержувача субсидії визначається за такою формулою:

Nт = Cт – Hт,

де Nт невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон, гривень;

Cт загальна сума нарахованої субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон, гривень;

Hтзагальна фактична вартість послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон, гривень.

Додатково зазначаємо, що нарахування, інформування та надання консультацій щодо субсидій покладене на органи соціального захисту населення. У разі виникнення питань щодо сум нарахованих субсидій звертайтесь до місцевого органу соціального захисту населення, який призначив Вам субсидію.

 

 

З повагою,

адміністрація ПАТ «Криворізька теплоцентраль»