Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Роз'яснення щодо нарахувань за послугу постачання теплової енергії

До уваги споживачів!

 Для запобігання розповсюдження неправдивої інформації щодо нарахувань за послугу постачання теплової енергії у та зв’язку з виникненням у споживачів багатьох питань з цього приводу, АТ «Криворізька теплоцентраль» надає наступну інформацію.

У зв’язку із введеням в дію Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом  № 315 від 22.11.2018 року затверджено Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг у багатоквартирних будинках та інших будівлях, де налічуються два або більше споживачів (далі-Методика).

Обсяг теплової енергії, який визначено згідно показників вузла комерційного обліку, розподіляється на:

- усі житлові та нежитлові приміщення, які є самостійними об’єктами нерухомого майна;

- опалення місць загального користування (далі-МЗК) та допоміжних приміщень;

- приміщення, які не опалюються або з індивідуальним (автономним) опаленням, у разі відсутності ізоляції на транзитному трубопроводі.

Обсяг теплової енергії, витраченої на опалення МЗК та допоміжних приміщень і внутрішньобудинкової системи, згідно Методики, буде розподілятися між споживачами усіх категорій у житловій будівлі.

Принагідно повідомляємо, що у разі ненадання інформації та  доступу до приміщень з індивідуальним (автономним) опаленням, нарахування за теплову енергію виконуватимуться, як за неізольований транзитний трубопровод.

Більш детальне роз’яснення надано за посиланням: https://www.novakom.com.ua/posts/default/ind_otopl_202007.html