Криворожская теплоцентраль

тепло в каждом доме
ПЕРЕЧЕНЬ ДОКУМЕНТОВ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ ВОЙТИ В СОСТАВ расчете тепловой нагрузки нежилых помещений.
06-05-2021

Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» наводить актуальну інформацію для юридичних осіб, підприємств, установ та організацій, щодо переліку документів, які повинні увійти до складу розрахунку теплового навантаження нежитлових приміщень.

Для погодження розрахунку теплових навантажень нежитлових приміщень, що будуть покладені в основу договірних відносин, необхідно надати до АТ «Криворізька теплоцентраль» наступний перелік документів:

Документ про право власності, оренди чи користування приміщеннями тощо.

У разі об’єднання приміщень зі зміною номера приміщення – документ про підтвердження правових підстав на об’єднання об’єктів.

Технічний паспорт нежитлових приміщень у повному обсязі.

Поверхові плани (підвалу, І, ІІ поверхів будинку) для розрахунку перетоків тепла між суміжними приміщеннями. У разі утеплення огороджувальних конструкцій – акти на закриття прихованих робіт по монтажу утеплювачів, технічні паспорти та сертифікати відповідності (у разі їх іноземного походження).

Ліцензії або кваліфікаційні сертифікати, що дають право виконання відповідних робіт (розрахунок навантажень, технічна інвентаризація, будівельно-монтажні роботи, технічний нагляд тощо).

Технічні паспорти на нові типи опалювальних приладів (розроблених після 1991р.) та сертифікати відповідності у разі їх іноземного походження.

У разі розрахунку теплових навантажень на потреби гарячого водопостачання – довідка про види та кількість санітарно-технічного обладнання.

КОНТАКТЫ

Телефоны для консультаций: (056)-499-01-77
Телефон приемной: (056)-499-01-73
Факс: (056)-499-01-75

НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ структурных подразделений: