Криворожская теплоцентраль

тепло в каждом доме
Социальные гарантии

АТ «Криворізька теплоцентраль» (далі-Товариство) передбачає цілу систему заходів морального та матеріального стимулювання працівників Товариства, спрямованих на розвиток їх трудової активності та ініціативи у підвищенні ефективності виробництва, трудової дисципліни, закріплення робочих кадрів.

Гарантія захисту інтересів і прав працівників – чинне законодавство України та Колективний договір між роботодавцем та колективом працівників АТ «Криворізька теплоцентраль» (далі – Колективний договір). Товариство приділяє особливу увагу виконанню галузевої угоди та суворо дотримується положень Колективного договору, який містить положення про оплату праці, соціальні пільги, зобов’язання у сфері охорони праці та навчання персоналу.

Щороку керівництво Товариства звітує про виконання умов Колективного договору.

Також, важливу роль відіграє соціальний захист працівників. Враховуючи що виробнича діяльність Товариства пов’язана з важкими роботами, роботами зі шкідливими та небезпечними умовами праці, адміністрація щорічно забезпечує проходження медичних оглядів певній категорії професій. Крім того працівникам Товариства надається можливість відпочивати і відновлювати своє здоров’я на власній базі відпочинку.

Адміністрація Товариства забезпечує стабільну виплату заробітної плати, надійні соціальні гарантії, створює сприятливі умови для кар’єрного зростання.

Керівництво Товариства надає велике значення моральному та матеріальному стимулюванню персоналу, як основному фактору посилення внутрішньої мотивації і зацікавленості у підвищенні ефективності праці.

Система морального та матеріального стимулювання передбачає заохочення до святкових, урочистих та пам’ятних дат, ювілеїв, оголошення, подяки, нагородження почесною відзнакою, грамотою та преміювання.

КОНТАКТЫ

Телефоны для консультаций: (056)-499-01-77
Телефон приемной: (056)-499-01-73
Факс: (056)-499-01-75

НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ структурных подразделений: