Криворожская теплоцентраль

тепло в каждом доме
Незаконное АВТОНОМНОЕ ОТОПЛЕНИЕ
15-04-2021

Шановні споживачі!

На сьогоднішній день, на адресу АТ «Криворізька теплоцентраль» надходить значна кількість звернень від споживачів з приводу узаконення автономного опалення, яке начебто облаштоване ними у період часу з 2008 року по 2013 рік та припинення нарахувань за послугу з централізованого опалення, яку надає Товариство.

Слід зазначити, що відповідно до Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води (далі-Порядок), який затверджено наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства № 4 від 22.11.2005 року, зі змінами внесеними наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства № 169 від 06.11.2007 року, відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води дозволялось житловим будинком в цілому, а не окремих приміщень у ньому.

Таким чином, з грудня 2007 року здійснення відключення споживачами окремих квартир від мереж централізованого опалення заборонено на законодавчому рівні.

Пунктом 2.7 Порядку визначено, що умови договору про надання послуг з централізованого теплопостачання підлягають перегляду сторонами лише після затвердження Акту про відключення (далі – Акт).

Отже, єдиною підставою для зняття споживача з реєстраційного обліку і припинення здійснення йому нарахувань є відповідний Акт, оформлений належним чином, затверджений комісією з розгляду питань про відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води, створеної органом місцевого самоврядування або місцевим органом виконавчої влади, з дотриманням визначеної Порядком процедури.

Таким чином, відключення від мереж централізованого опалення без наявності затвердженого Акту про відключення не допускається та вважається самовільним.

За відсутності даного Акту у АТ «Криворізька теплоцентраль» відсутні правові підстави для припинення нарахувань споживачам, якими порушено вимоги чинного законодавства України.

Враховуючи вищезазначене, для недопущення порушення прав та законних інтересів сторін, наголошуємо на необхідності актуалізації даних вищезазначеною категорією споживачів щодо наявності Акту про відключення приміщення від централізованого опалення, який у найкоротший термін необхідно надати до Абонентського відділу Товариства за наступною адресою: вул. Електрична, 5, м. Кривий Ріг, 50014.

При цьому, зазначаємо, що здійснення нарахувань за послугу з централізованого опалення буде припинено з дати надання Товариству належного Акту з відповідною заявою споживача.

Бланк заяви

У разі виникнення питань, пропонуємо звертатися за номерами телефонів: 067-566-96-86, (056)-499-01-77

КОНТАКТЫ

Телефоны для консультаций: (056)-499-01-77
Телефон приемной: (056)-499-01-73
Факс: (056)-499-01-75

НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ структурных подразделений: