Публічне акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Увага! Зміни на підприємстві!

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України №  579-р від 04.06.2015 року, ДП «Криворізька теплоцентраль» включено до переліку підприємств, що підлягають приватизації у 2015р.

Фондом державного майна України 08.12.2015р. видано наказ «Про прийняття рішення про приватизацію ДП «Криворізька теплоцентраль» та розпочато дії, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного майна».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 911-р від 30.11.2016 року, затверджено план приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» (код згідно з ЄДРПОУ 00130850).  Наказом Фонду державного майна України прийнято рішення про припинення державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» шляхом перетворення у публічне акціонерне товариство.

Керуючись вимогами чинного законодавства України зазначені зміни підлягають державній реєстрації. Відповідно до Закону України «Про  державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» державним підприємство «Криворізька теплоцентраль» зареєстровані зміни щодо прийняття рішення про припинення ДП «Криворізька теплоцентраль» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

На сайті Міністерства юстиції можна безкоштовно отримати зазначену інформацію:

https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch