Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

До уваги споживачів!

АТ «Криворізька теплоцентраль» є юридичною особою, надає послуги необмеженій кількості людей, умови постачання послуг є однаковими для всіх споживачів. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

Враховуючи викладене, у відповідності до ст. 634 Цивільного кодексу України, Договір про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води АТ «Криворізька теплоцентраль», є договором приєднання.

Згідно статті 634 Цивільного кодексу України договором приєднання – є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому; друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

Пунктом 8 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води та водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року  № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, встановлено, що послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформлюється на підставі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води.

 ДОГОВІР
про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

З метою дотримання вимог Закону України «Про теплопостачання», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води та водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, доводимо до Вашого відома, шляхом публікації, договір про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води (далі-Договір).

Враховуючи вищевикладене, для врегулювання договірних відносин між сторонами, Ви маєте можливість звернутись до абонентського відділу АТ «Криворізька теплоцентраль» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Електрична  буд. № 5.

При собі необхідно мати наступні документи: 

1.   Копія та оригінал документу, що підтверджує право власності на житло або право користування житлом фізичною особою; 

2.   Копія та оригінал паспорту;

3.   Копія та оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

 

З повагою,

адміністрація АТ «Криворізька теплоцентраль».