Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Якість ц/о та від чого вона залежить?

До АТ «Криворізька теплоцентраль» регулярно надходять звернення від споживачів щодо якості послуги централізованого опалення. Такі скарги повторюються з року в рік і наші фахівці надають максимально розгорнуті відповіді. Проте сьогодні, ми вирішили не тільки розповісти, а й продемонструвати, реальну причину зниження якості послуги опалення (відео за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=300786155003669).

Після завершення опалювального сезону, на основі аналізу експлуатації систем теплопостачання і теплоспоживання, в минулі опалювальні сезони, з урахуванням вимог чинних нормативних актів, АТ «Криворізька теплоцентраль» надає виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Приписи (переліки робіт, які мають бути включені до планів організаційно-технічних заходів, щодо підготовки теплового господарства до опалювального сезону).

Нажаль, компанії, що здійснюють утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не виконують у повній мірі необхідні заходи по підготовці житлових будинків до опалювального сезону, тим самим, позбавляють Вас можливості отримати послугу з централізованого опалення високої якості.
Одним із обов’язкових заходів є постоячна промивка внутрішньобудинкової системи централізованого опалення. Наразі, Ви можете побачити, наскільки забруднені стояки системи опалення у Ваших будинках, що безпосередньо знижує якість теплоносія.

Якщо компанії, що здійснюють утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будуть виконувати постоячну промивку внутрішньобудинкової системи централізованого опалення регулярно та для кожного житлового будинку, якість послуги централізованого опалення значно покращиться!

Пам’ятайте,  що якість послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання залежить від спільних зусиль та узгодженості дій усіх трьох зацікавлених сторін: підприємства теплопостачання, компаній, що здійснюють утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (ЖБК, ОСББ) та самих споживачів!