Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Комісійні обстеження в умовах карантину

Звернення споживачів до АТ «Криворізька теплоцентраль» щодо якості послуги централізованого опалення у житлових будинках завжди оперативно опрацьовуються.

За необхідності, ініціюються проведення комісійних обстежень у складі представників АТ «Криворізька теплоцентраль» та підприємства, якими здійснюються послуги з управління будинками, спорудами та прибудинковими територіями (представників ОСББ/ ЖБК), адже саме управляючі компанії відповідають за внутрішньобудинкову систему опалення. Тож, перевірка без їх присутності неможлива.

Станом на сьогоднішній день, на всій територій України установлено карантин, згідно Постанови КМУ  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» від 11.03.2020 року № 211.

Перш за все, нам важлива безпека наших споживачів та працівників, тому, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, комісійні обстеження будуть відбуватися за наступним алгоритмом.

Спочатку,  фахівці АТ «Криворізька теплоцентраль» виконають заміри на рамці вводу у будинок, якщо вони відповідають нормі – далі здійснять пошук проблеми у внутрішньобудинковій системі опалення.

За результатами перевірок формується припис на виконання робіт, він надається представнику управляючої компанії, адже саме вони повинні ліквідувати проблеми в будинку (звісно, не повинні бути байдужими до ситуації мешканці будинку, адже саме мешканці є співвласниками будинку і повинні цікавитися про стан внутрішньобудинкової системи опалення і будинку в цілому).

Хочемо наголосити, що несправності у внутрішньобудинковій системі опалення виявляються при кожному обстеженні!

 Відтак, це стає причиною проблем з якістю послуги централізованого опалення в окремих квартирах чи будинку в цілому.

Серед найбільш розповсюджених проблем у будинках є такі, як:

-відсутність контрольно-вимірювальних приладів;

-несправність запірної арматури;

-невідкориговані звужуючі пристрої (сопла) в елеваторних вузлах та дросельні діафрагми у відповідності до приєднаного навантаження на будинок;

-неналежний стан розподільчих трубопроводів внутрішньобудинкової системи централізованого опалення та гарячого водопостачання, що потребують повної заміни (виявлення великої кількості хомутів, що є тимчасовим ліквідуванням аварійних ситуацій);

- несправність вентилів у внутрішньобудниковій системі опалення;

- збільшення опалювальної площі шляхом переобладнання квартири, що не відповідає проектно-технічній документації;

-відсутність заходів енергозбереження у квартирі (утеплення приміщень, наявність склопакетів тощо).

Більшість з цих проблем виникає через відстуність підготовки до опалювального сезону внутрішньобудинкової системи теплопостачання, впродовж багатьох років поспіль.