Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Надзвичайна ситуація у Кривому Розі!!!

Надзвичайна ситуація у Кривому Розі!!!

 

Станом на сьогоднішній день, АТ «Криворізька теплоцентраль» своєчасно розпочато опалювальний сезон 2020-2021 років у місті Кривий Ріг.

Чи не вперше за останні 10 років АТ «Криворізька теплоцентраль» почала опалювальний сезон без пікетування НАК «Нафтогазу України», АТ «Криворіжгазу», паління шин, без різного роду пікетів та перекривання доріг.

Команда  АТ «Криворізька теплоцентраль», на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки Голови правління Павлом Савчуком, в надзвичайно короткий строк, при наявних мільярдних боргах та за відсутності техніки - здійснили всі необхідні дії для своєчасного початку та сталого проходження підприємством опалювального сезону 2020-2021 років, виконала всі технічні та юридичні заходи з підготовки теплового господарства та уклала договори на отримання газу, та електричної енергії.

Ще попереднім керівництвом АТ «Криворізька теплоцентраль» було проведено тендер на визначення постачальника електроенергії, за результатами якого, переможцем стало ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО».

Згідно умов укладеного Договору з ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО», АТ «Криворізька теплоцентраль» зобов’язане розрахуватися за спожиту електричну енергію протягом 160 календарних днів з моменту її отримання.

Проте, ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО» незаконно та безпідставно почав вимагати у АТ «Криворізька теплоцентраль» здійснення передоплати 15 млн грн., в інакшому випадку, шантажують припиненням постачання електроенергії.

Чи не вперше за стільки років, Керівництво АТ «Криворізької теплоцентралі» зробило все можливе задля вчасного початку Товариством опалювального сезону і розпочало сезон згідно графіку, але в останній момент недобросовісним Постачальником ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО» було «нанесено підступний удар в спину».

Припинення постачання електроенергії на стратегічні об’єкти інфраструктури Кривого Рогу, а саме об’єкти АТ «Криворізька теплоцентраль», може спричинити техногенну катастрофу у місті.

Джерела теплопостачання не зможуть працювати за відсутністю електроенергії та як наслідок, дитячі садочки, школи, лікарні та понад 300 000 мешканців міста залишаться без тепла.

Якщо, дане питання не буде вирішено, існує велика ймовірність зриву опалювального сезону у Кривому Розі через недобросовісного постачальника електроенергії ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО», що призведе до катастрофічних наслідків.

Слід наголосити, що такі протиправні умисні дії ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО» у період дії загальнонаціонального карантину в державі Україна та, відповідно, у місті Кривий Ріг, призведуть до завдання шкоди здоров’ю мешканців міста, оскільки сприятимуть переохолодженню організму людини, що у свою чергу послабить його захисні функції та катастрофічно збільшить кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Просимо негайно втрутитися, прийняти відповідні рішення та допомогти в ситуації що має місце – Президента України, Прем’єр Міністра України, Фонд державного майна України, Кабінет Міністрів України, Верховну Раду України, Народних депутатів України, РНБО, Дніпропетровську обласну державну адміністрацію, Дніпропетровську обласну раду, Криворізьку міську раду, Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України та всіх інших, кому небайдужа доля жителів Кривого Рогу.