Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Інформація для споживачів АТ "Криворізька теплоцентраль"


Шановні споживачі!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», яка введена в дію з 26.12.2019 р., теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів починаючи з грудня 2019 року.

Підставою для зміни нарахувань за послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води є умова, коли ціна природного газу є нижчою від ціни природного газу, що врахована в тарифах.

Для населення у грудні 2019 року нарахування за послугу з централізованого опалення буде змінено із застосуванням коригуючого коефіцієнта для врахування зміни ціни природного газу на 21,67%.

Відповідно до постанови КМУ №1082 перерахунок розміру призначених житлових субсидій та наданих пільг на оплату цих послуг не здійснюватиметься.

Різниця в нарахуваннях спрямовується в оплату майбутніх платежів. За наявності у споживача заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення, сума перерахунку зарахується в рахунок погашення існуючої заборгованості споживача відповідно до черговості її виникнення.

Все це буде відображено  АТ «Криворізька теплоцентраль» в нарахуваннях за грудень місяць.