Акціонерне товариство
"КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Особистий кабінет 

Всесвітній день охорони праці 2019!

Інформація про Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 №685/2006 в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом “Безпечне та здорове майбутнє праці”.

Здорові та безпечні умови праці - це стратегічне завдання, яке стоїть перед нашою державою в загалі і перед нашим підприємством зокрема. Тому адміністрація АТ “Криворізька теплоцентраль” приєднується до святкування столітнього ювілею Всесвітнього дня охорони праці.

З цією метою на АТ “Криворізька теплоцентраль” видано наказ від 15.04.2019 №78, яким створено відповідний Організаційний комітет та затверджено План заходів з підготовки та проведення тижневика на АТ “Криворізька теплоцентраль”, присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці в Україні.

Зазначеним Планом заходів передбачено проведення Конкурсу на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю (бригаду) та Конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” серед дітей працівників підприємств.

26 квітня 2019 року на підприємстві заплановано вшанування пам’яті загиблих на виробництві хвилиною мовчання.

Адміністрація АТ “Криворізька теплоцентраль” закликає всіх працівників та членів їх родин долучитися до проведення тижневика з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.

БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ!